خانه / اخبار شهرستان / اداره کتابخانه های عمومی ابهر به عنوان دستگاه برتر در حوزه عفاف و حجاب معرفی شد

اداره کتابخانه های عمومی ابهر به عنوان دستگاه برتر در حوزه عفاف و حجاب معرفی شد

در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به عنوان دستگاه برتر در حوزه عفاف و حجاب معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در حوزه عفاف و حجاب به منظور بسط و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب سه شنبه ۲۶ آذرماه با حضور حامد محمدی، معاون سیاسی  اجتماعی فرمانداری شهرستان ابهر؛ عبدالحسین بختیاری، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر، روسای ادارات تابعه و اعضای ستاد در دفتر فرمانداری شهرستان ابهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حامدمحمدی، معاون سیاسی  اجتماعی فرمانداری شهرستان ابهر ضمن خیر مقدم و بیان اهمیت موضوع، از مسئولان و اعضای ستاد صیانت ادارات تابعه خواست تا ضمن اهتمام به گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، نظارت مستمر داشته باشند.

در ادامه جلسه از فعالان این حوزه در سال ۹۸ تقدیر شد و میثم زمانی، کارشناس حوزه عفاف و حجاب اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به جهت اقدامات ارزشمند کتابخانه های عمومی این شهرستان، که حاصل تلاش های بی دریغ همکاران در کتابخانه های عمومی است، مورد تقدیر قرار گرفت.

بیشتر