خانه / اخبار شهرستان / در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» برگزار می گردد .

در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» برگزار می گردد .

در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه
طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» برگزار می گردد .

در راستای ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ، طرح « اهدای کتاب، اهدای آگاهی» در اسفند ماه سالجاری در سطح کتابخانه های عمومی سراسر کشور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر، در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های عمومی و ترویج سنت حسنه اهدای کتاب، پویش«اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از اول اسفند لغایت پایان فروردین ۱۳۹۹ در کتابخانه های عمومی کشوراجرا می شود.
ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب، فرهنگ سازی اهدای کتابهای مفید و بلا استفاده موجود در منازل و ادارات جهت استفاده کتابخوانان ، شهروندان و اعضای کتابخانه های عمومی، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ها و ایجاد امکان دسترسی کتابخوانان و علاقمندان به کتاب و منابع خواندنی از اهداف طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» می باشد.

در این طرح مردم خیّر و فرهنگ دوست استان می توانند در اقدامی ماندگار و خداپسندانه با اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی در ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و غنی سازی منابع کتابخانه ها سهیم باشند.
در خصوص نحوه اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی ، علاقمندان می توانندکتابهای مازاد و بلا استفاده خود را به یکی از کتابخانه های عمومی محل سکونت خود و یا به اداره کل کتابخانه های عمومی و ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانهای تابعه مراجعه نموده و نسبت به اهدای کتابهای خود اقدام و یا با شماره های ۳۵۲۳۰۸۰۸ و ۳۵۲۷۸۱۶۳ تماس حاصل فرمایند.
همچنین شهروندان محترم می توانند نشانی و شماره تماس خود را به سامانه پیامکی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۹۶۶۶۶ ارسال نمایند تا نسبت به دریافت کتابها توسط کتابخانه های عمومی استان اقدام شود.
پایگاههای جمع آوری کتابهای اهدایی ؛
کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر
شماره تماس : ۳۵۲۷۸۱۶۳- ۳۵۲۳۰۸۰۸