خانه / اخبار شهرستان / ۱۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر اهدا شد

۱۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۱۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی علامه طباطبائی شهرستان ابهر اهدا کرد.

۱۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر اهدا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ابهر ، با درخواست کتابخانه‌ عمومی علامه طباطبائی و در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی ۱۱۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه علامه طباطبائی شهرستان ابهر اهدا کرد.

شبنم عزیزی، مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبائی در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه های عمومی، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد ۱۱۰۰ عنوان کتاب را به صورت اهدایی برای کتابخانه علامه طباطبائی جذب کنیم.

کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، تاریخ، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، دفاع‌مقدس هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.

عزیزی ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، خواستار مساعدت بیشتر سازمان اسناد و کتابخانه ملی به کتابخانه های عمومی استان زنجان شد.