خانه / اخبار شهرستان / پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

به همت محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آغاز سال ۱۴۰۰ و به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، پویش تک بیت و دوبیتی‌های بهاری و مهدوی را با عنوان «بهار موعود» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پویش «بهار موعود» به مناسبت اعیاد شعبانیه و در سال ۱۴۰۰ که آغاز و ختامش مزین و متبرک به نام حضرت مهدی(عج) است، به همت محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از ۹ فروردین لغایت ۱۲بهمن سال جاری برگزار می‌شود.
مخاطبان این پویش که شامل شعرا، ادبا و چهره های ادبی و همچنین عموم مردم، مشتاقان و علاقه مندان هستند، برای شرکت در پویش «بهار موعود» می‌بایست متن اشعار به همراه تصویر عکس نوشته با هشتگ های #بهار_موعود، #سال_متبرک، #ابیات_ظهور، #اللهم_عجل_لولیک_الفرج و #محافل_ادبی_نهاد_کتابخانه_های_عمومی_کشور، در اینستاگرام منتشر کنند.
علاقه‌مندان به شرکت در این پویش همچنین می توانند اشعار خود را همراه با درج مشخصات اعم از نام، نام خانوادگی، نام استان، نام شهرستان، شماره همراه ضمیمه شعر ارسالی و کد ملی به ایمیل محافل ادبی mahafeladabi@iranpl.ir  ارسال کنند.
زمان اعلام نتایج پویش «بهار موعود» روز ۲۷ اسفند ماه سال جاری همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج) خواهد بود که طی آن از ۱۲ اثر برگزیده در سطح ملی و آثار شایسته تقدیر در سطح استان تقدیر خواهد شد. همچنین منتخب اشعار با تصمیم کمیته داوری به چاپ خواهد رسید.