خانه / اخبار شهرستان / تبیین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دیدار با حجه الاسلام والمسلمین نوری امام جمعه محترم شهر صائین قلعه شهرستان ابهر .

تبیین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دیدار با حجه الاسلام والمسلمین نوری امام جمعه محترم شهر صائین قلعه شهرستان ابهر .

تبیین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دیدار با حجه الاسلام والمسلمین نوری امام جمعه محترم شهر صائین قلعه شهرستان ابهر . به مناسبت روز پنجم مرداد, روز نمازجمعه, اعضای انجمن کتابخانه عمومی شهید مطهری با امام جمعه شهر صائین قلعه دیدار کردند. در این دیدار که با حضور بختیاری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر, مهری مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری و اعضای محترم انجمن کتابخانه برگزار گردید ؛ ضمن تبریک این روز و اعیاد مبارک دهه ولایت با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی, بر لزوم همکاری سازمان های فرهنگی در مشارکت عموم مردم در این جشنواره تاکید شد. در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین نوری امام جمعه محترم شهر صائین قلعه با اشاره به جایگاه علم و دانش و نقش آن, کتابخانه های عمومی را محلی برای دسترسی و استفاده عادلانه به امکانات برای تمامی اقشار جامعه دانست ایشان ضمن خرسندی از برگزاری یازدهمین جشنواره رضوی و اشاعه و ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام توسط نهاد کتابخانه های عمومی از عموم مردم عزیز دعوت کرد در این جشنواره فرهنگی و معنوی شرکت کنند . در این دیدار همچنین لزوم همکاری ارگان های فرهنگی و اجرای برنامه های مشترک و استفاده از ظرفیت دفتر و ستاد نماز جمعه در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشکیل جلسات در مناسبت های مختلف مذهبی- ملی و اجرای برنامه های شاخص در سطح شهر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.