خانه / اخبار شهرستان / دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است.

دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار روسای ادارات کتابخانه های عمومی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق تعدادی از کتابداران کتابخانه های عمومی و کارکنان بنیاد شهید با خانواده شهید معظم محمدعلی رنجبر دیدار کردند .

موسوی رئیس بنیاد شهید ابهر ، اظهار داشت : شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستندکه از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند . خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند . امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

 

بختیاری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر نیز ضمن گرامیداشت هفته کتاب و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان بویژه شهید رنجبر و خانواده بزرگوارشان ، با اشاره به اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه است اظهار داشت: ما باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم ، امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

در پایان از خانواده معظم شهید بزرگوار رنجبر و همکار بازنشسته کتابخانه های عمومی شهرستان سرکار خانم رقیه رنجبر با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد .